Kategorie

Nakupování

JAK U NÁS NAKUPOVAT?

Naše stránky slouží především jako katalog nabízeného zboží na prodejně a prodejním skladu s možností rezervace. Stránky neslouží jako e-shop. 

Zboží si  u nás na stránkách můžete rezervovat a osobně prohlédnout na našich prodejnách (Stará prodejna – Spomyšl čp. 147, Nová prodejna Spomyšl čp. 146) a případně  hned odvézt. Možnost požádat o rezervaci k osobní prohlídce naleznete přímo u konkrétního produktu, rezervaci vytvoříte vyplněním uvedeného kontaktního formuláře. 


REZERVACE

Rezervace se stává platnou až po příchodu potvrzujícího e-mailu, zboží musíme nejprve fyzicky zkontrolovat. V potvrzovacím emailu naleznete datum platnosti rezervace (standardní doba rezervace jsou 4 dny), v případě nevyzvednutí do uvedeného data, je rezervace automaticky zrušena, případně převedena na dalšího zájemce (konec platnosti rezervace si prosím hlídejte). 

Rezervace vyřizujeme ve všední dny, tj. pondělí až pátek, od 9:00 do 16:00 hodin. Po zaplacení lze zboží uskladnit po dobu 1 měsíce zdarma. Po uplynutí skladovací doby bude účtováno skladné 20 Kč / den za kus. 

PLATBA

Na STARÉ PRODEJNĚ je platba možná pouze hotově, na NOVÉ PRODEJNĚ lze platit i kartou. Po domluvě lze platit i převodem na účet, ale pouze v momentě, kdy si zákazník produkt osobně prohlédne na prodejnách. 

DOPRAVA
Dopravu na větší zboží přepravními společnostmi nezajišťujeme, ale je možné se na dopravě dohodnout přímo s námi.

Drobné zboží u kterého není velké riziko poškození lze poslat přes DPD po platbě předem na účet. 

 

Nahoru