Kategorie

O společnosti

Motto: „Recyklujeme a zachraňujeme. Dáváme věcem druhý život. To je naše práce.“

Petr a Ilona Horáčkovi

Společnost Nábytek Spomyšl s.r.o. založila Ilona Horáčková v roce 2003. Zabývá se především nákupem a prodejem použitého nábytku a dekoračních předmětů.

Nábytek a dekorace prodáváme na ploše cca 5.000 m2, jednak v opraveném starém statku čp. 147 a dále v objektu bývalé sušárny chmele čp. 146, která je díky svému industriálnímu interiéru úžasným třípodlažním prodejním  prostorem. Každý si zde může v klidu vybírat nábytek či jiné dekorace do svého interiéru.

Antik Spomyšl provozujeme již od 90. let. Vyhledávat a sbírat staré věci pro zákazníky je naším koníčkem a povoláním  zároveň. Cílovou skupinu našich zákazníků, pro něž vyhledáváme nábytek a dekorace po celé Evropě (převážně však ve Francii), tvoří interiéroví dekoratéři, designeři, provozovatelé restaurací a obchodů, kteří zde nakupují nevšední vybavení a doplňky do svých provozoven, dále filmové společnosti, jak české, tak zahraniční. Ale nejvíce drobní čeští zákazníci, kteří chtějí mít doma něco neobyčejného…

Bylo nám potěšením podílet se na následujících projektech našich klientů:

V poslední době jsme se začali zabývat recyklací různých  již nepotřebných předmětů, které opravujeme a z nichž  vytváříme jedinečné plně funkční solitéry nábytku a dekorací do interiérů našich zákazníků,. převážně v industriálním stylu.

Na doméně www.pofil.cz nabízíme staré pohlednicefotografie a jiný drobný papírový sběratelský materiál. Na tomto projektu zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením ZTP.

V našem e-shopu www.antik-dily.cz  můžete dále zakoupit nové i staré dobové kování, zámky, nábytkové díly a skleněná stínidla k lustrům.

„Baví nás tvořit, baví nás dávat věcem druhý život. Recyklujeme a zachraňujeme – to je naše heslo, naše práce. Za celou dobu naší existence jsme již možná prodali na milion kusů nábytku. Milion kusů, které se nemusely vyrobit, kvůli kterým se nemusely kácet stromy. To je úžasné.“

Petr a Ilona Horáčkovi

antik-spolecnost-01

antik-spolecnost-02

Nahoru